شرکت هرمس پیچ
شرکت هرمس پیچ
هرمس پیچ
_

درباره ما ؟

دیدار با اعضای تیم و محل کار ما

از آنجایی که نوآوران و بالندگی در فعالیت های بخش خصوصی مورد انتظار است، شرکت هرمس مفتول در یک گام اساسی به مطالعه ی تأمین یکی دیگر از حلقه های مفقوده ی صنعت کشور در خصوص مفتول های خاص صنعتی پرداخت  و در شرایط حساس کنونی موفق به خریداری تجهیزات حساس و ماشین آلات مدرن با تکنولوژی روز دنیا، در ارتباط با تولید مفتول با کیفیت کله زنی سرد C.H.Q. Wire برای اولین بار در ایران و خاورمیانه شد که حاصل این اقدام مهم ، دستیابی صد ها شرکت و کارخانه صنعتی کشور به محصول CHQ Wire تولید داخل با کیفیت مشابه و حتی بالاتر از کشورهای پیشرفته صنعتی بوده است.

شرکت هرمس مفتول در راستای طرح های توسعه ی خود و همچنین با در اختیار داشتن تجربیات بسیار مهم در زمینه ی تولید مفتول های خاص صنعتی و به منظور حصور در بازارهای جهانی در سال 97 اقدام به امکان سنجی طرح تولید پیچ و مهره در این شرکت نموده و در سال 98 با خریداری مدرن ترین تجهیزات صنعتی تولید پیچ و مهره پا در این عرصه نهاده است.

آزمایشگاه شرکت هرمس مفتول در نوع خود از مجهزترین و دقیق ترین آزایشگاه های کشور در انجام انواع آزمون های مربوط به مفتول و پیچ است و تمام فرایندهایی که کیفیت محصولات را تحت تاثیر قرار می دهند به دقت تحت کنترل قرار داده است.

در حال به بخشی از تولیدات این شرکت در گرید های (10.9 ، 8.8 ، 6.8 ، 5.8 ، 5.6 ) مربوط به صنعت لوازم خانگی اشاره می کنیم که تمامی آنها با تجربه ی 15 سال تولید در این صنعت آغشته شده و دارای ضمانت نامه قطعی و تایید یه ی کلیه ی استانداردهای صنعت لوازم خانگی می باشد و همچینین تمامی این قطعات دارای نقشه های تایید شده و سر تیفیکیت هستند:

  • پیچ ها و قطعات تولیدی لباس شویی و ظرفشویی (با سالت اسپری از 72 ساعت تا بالای 1000 ساعت قابل تولید است)
  • پیچ ها و قطعات تولیدی یخچال (با سالت اسپری از 72 ساعت تا بالای 1000 ساعت قابل تولید است)
  • پیچ های تلویزیون (با آبکاری کروماته مشکی تستی)
  • پیچ های اجاق گاز (با سالت اسپری از 72 ساعت تا بالای 1000 ساعت قابل تولید است)
  • پیچ های کولر گازی و آبی (با سالت اسپری از 72 ساعت تا بالای 1000 ساعت قابل تولید است )
مهندسین
_

تیم ما

تیم مهندسی ما را ببینید

هم اکنون این شرکت آمادگی لازم برای تولید انواع پیچ ، مهره و قطعات خاص صنعتی با پوشش های گالوانیزم گرم و سرد ، داکرمات و ... در ظرفیت سالانه 6000 تن را طبق سفارش مشتریان دارا می باشد.

یعقوب یوسلیانی

رئیس هیت مدیره و مدیر عامل

یونس یوسلیانی

نایب رئیس

حنیف محمد زاده

مدیر کارخانه

چرا ما ؟
_

چرا هرمس پیچ ؟

نقاط بسیار مهم تفاوت این شرکت با رقبای خود ، در اختیار داشتن دانش فنی بومی ، آخرین تجهیزات روز دنیا و استانداردهای مختلف ISO در زمینه ی تولید خاص ترین متریال های تولید پیچ و مهره است که سبب ساز دقت در کیفیت ، سرعت در تولید و کاهش هزینه های تمام شده ی محصولات خود می باشد.

۹۲

دانش فنی و بومی

۸۷

سرعت

100

کیفیت

90

کاهش در هزینه

موفقیت ها
_

افتخارات ما

قابل توجه است که گروه صنعتی هرمس توانسته است به عنوان اولین شرکت دارنده گواهی نامه های ISO9001 و ISO14001 از شرکت LOYDS انگلستان فعالیت خود را از سر بگیرد که این به نوبه ی خود افتخار بسیار بزرگی برای این شرکت می باشد که توانایی صادرات محصولات این شرکت به بزرگترین برند های اروپایی را فراهم می آورد.

iso hermes pish

9001 ISO

14001 ISO